Andere

Groepsleiding:

IMG_7606
Emma Marckx
Doolhoflaan 24
2640 Mortsel
0483/63.48.68
emma.marckx@hotmail.com
IMG_7600
Sarah Tuymans
Meylweg 3
2550 Kontich
0487/89.95.71
sarah.tuymans@gmail.com
IMG_7386
Maarten Van Hoof
Meylstraat 106
2540 Hove
0498/30.29.14
maarten.van.hoof123@gmail.com
20210328_133558
Emiel Schoepen
Rozengaard 10
2550 Kontich
0491/ 07. 68. 99
emiel.schoepen@gmail.com

Functioneel e-mailadres: groepsleiding@chirokoka.be

Volwassen begeleiders (VB’s):

Gwenny Laureyssens
Pronkenbergstraat 27
2550 Kontich
0485/72.00.01
gwenny_l@hotmail.com
Bart Reynders
Holle Weg 13
2550 Kontich
0498/04.96.61
reynders.bart@gmail.com
Hans Lefever
Duffelsesteenweg 343
2550 Kontich
0485/95.23.40
hans.lefever@hotmail.com
 

Oudercomité (OC):

       
       
       

Functioneel e-mailadres: oudercomite@chirokoka.be

Webwerkgroep (WWG):

IMG_4817
Pauline Tuymans

Webmaster

69670414_883633498681992_6032252833900789760_n
Rita Leblans
Webmaster

 

 
       

Functionele e-mailadressen: webwerkgroep@chirokoka.be voor de gehele webwerkgroep en webmaster@chirokoka.be voor de webmaster.

       
       

Bestuur vzw Chiro Koka +:

voorzitterondervoorzittersecretarispenningmeesterbestuursleden
Willem MariënJelle MarckxJanne MarcksMitch Decoene Bert De Clercq
Frank De Bie

Functioneel e-mailadres: rvb.vzw@chirokoka.be .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s