Andere

Groepsleiding:

img_4083Maryline Colebunders
Montfortstraat 29
2550 Kontich
0476 25 39 96
Marylinecolebunders@gmail.com
img_0240Saar Florquin
Florent Geversstraat 40
2650 Edegem
0477 36 62 31
Saar.Florquin99@gmail.com
 
2016-09-11-13-34-17Jelle Marckx
Langbosweg 32
2550 Kontich
0491 25 88 81
Jelle.marckx@gmail.com

2016-09-04-13-44-24Seppe Mariën
Ijzermaalberg 79
2550 Kontich
0493 18 96 85
Seppe.marien@live.be

Functioneel e-mailadres: groepsleiding@chirokoka.be

Volwassen begeleiders (VB’s):

Katleen Pszeniczko
Duffelsesteenweg 18
2550 Kontich
0485102354
Katleen.pszeniczko@telenet.be
Bart Reynders
Holle Weg 13
2550 Kontich
0498 04 96 61
reynders.bart@gmail.com
Hans Lefever
Duffelsesteenweg 343
2550 Kontich
0485 95 23 40
hans.lefever@hotmail.com

Oudercomité (OC):

 

Functioneel e-mailadres: oudercomite@chirokoka.be

Webwerkgroep (WWG):

12048533_10206385185766523_1202614989_nEvi Daelemans
Webmaster

14322675_1205051049547091_9187338928937463555_nSarah De Wolf
Foto’s

Functionele e-mailadressen: webwerkgroep@chirokoka.be voor de gehele webwerkgroep en webmaster@chirokoka.be voor de webmaster.

Bestuur vzw Chiro Koka +:

Functioneel e-mailadres: rvb.vzw@chirokoka.be .

 

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s