Andere

Groepsleiding:

14322675_1205051049547091_9187338928937463555_nSarah De Wolf
Alfsberg 43
2550 Kontich
0498 83 11 03
Sarah.de.wolf24@gmail.com
12041827_10206385185926527_720916701_n Jacy Janssen
A.Hanslaan 26
2550 Kontich
0485 85 07 38
Jacyjanssen@hotmail.com
 
RupertRupert De Weerd
Scheihagenstraat 15
2550 Kontich
0475 82 73 15
ikbenrupert@hotmail.com

2016-09-04-13-44-24Seppe Mariën
Ijzermaalberg 79
2550 Kontich
0493 18 96 85
Seppe.marien@live.be

terug naar bovenFunctioneel e-mailadres: groepsleiding@chirokoka.be

Volwassen begeleiders (VB’s):

Katleen Pszeniczko
Duffelsesteenweg 18
2550 Kontich
0485102354
Katleen.pszeniczko@telenet.be
Bart Reynders
Holle Weg 13
2550 Kontich
0498 04 96 61
reynders.bart@gmail.com
Hans Lefever
Duffelsesteenweg 343
2550 Kontich
0485 95 23 40
hans.lefever@hotmail.com

Oudercomité (OC):


Functioneel e-mailadres: oudercomite@chirokoka.be

Webwerkgroep (WWG):

12032602_10206385185366513_2089649876_n-e1444845580338Silke Marckx
Webmaster

12048533_10206385185766523_1202614989_nEvi Daelemans
Foto’s

Functionele e-mailadressen: webwerkgroep@chirokoka.be voor de gehele webwerkgroep en webmaster@chirokoka.be voor de webmaster.

Bestuur vzw Chiro Koka +:

Functioneel e-mailadres: rvb.vzw@chirokoka.be .

 

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s